HiKoki DV36DC-W2Z MULTI VOLT akkus ütvefúró-csavarozó (akku és töltő nélkül, Hitbox kofferben)
36 V, 155 Nm, 0-550/0-2200 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
DV36DC-W2Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus fúró-csavarozók, ütvefúró-csavarozók
Leírás
  • Könnyű, gyors fúrás.
  • Kompakt gépfej.
  • Az oldalfogantyú 11 különböző helyzetben állítható. 70 mm-el rövidebb a fogantyú a hagyományos gépekhez képest, így könnyebben kezelhető. Könnyen beállítható, jól megfogható, jól rögzíthető minden szögben.
  • Ergonomikus, puha markolat.
  • Akkumulátor és töltő nélküli változat!
Leszállított tartozékok:
  • oldalfogantyú
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Feszültség: 36 V
Üresjárati fordulatszám: 0-550 / 0-2200 ford./perc
Üresjárati ütésszám: 0 - 33000 ütés/perc
Nyomaték lágy / kemény: 100 Nm / 155 Nm
Tokmányméret (gyorstokmány): 1,5 - 13 mm
Max. gépcsavar: 6 mm
Max. facsavar mérete: 16 x 100 mm
Max. furat lágyacélba: 20 mm
Max. furat fába: 118 mm
Max. furat téglába: 22 mm
LED lámpa: van
Hosszúság: 190 mm
Gép tömege (BSL36A18 akkuval): 2,8 kg
Gép tömege (BSL36B18 akkuval): 3,1 kg
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra, 36V 4.0Ah -ról 18V 8.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.