Ritar RA12-120-F12 zárt ólomakkumulátor 12 V/120 Ah
Egységár (darab):
Cikkszám:
RA12-120-F12
Márka:
Ritar
Kosárba tesz
Leírás
Feszültség: 12 V
Kapacitás: 120 Ah
Max. áram: 1200 A
Maximális töltőáram: 36 A
Összetétel: Pb
Belső ellenállás: 4,5 mOhm
Méret: 177 x 225 x 407 mm