36 V, 1800 Nm, 3/4" befogás
Egységár (szett):
Cikkszám:
WR36DAWRZ
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus ütvecsavarozók
Leírás
  • 4 fokozatú nyomatékválasztó különböző csavarokhoz.
  • Egyszerű dugókulcscsere gyűrűs üllővel.
  • IP56 védelmi osztály (por- és vízálló).
  • Beépített LED.
Géppel szállított tartozékok:
  • 2 x 2.5 Ah MULTI VOLT Li-ion akkumulátor (BSL36A18)
  • akkutöltő (UC18YSL3)
  • saruvédő
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 36 V
Teljesítmény csavar: M12 - M30
Teljesítmény nagy nyomatékú csavar: M10 - M24
Befogás: 3/4" négyszög (19 mm)
Meghúzási nyomaték kemény: 1800 Nm
Meghúzási nyomaték lágy: 1100 Nm
Üresjárati fordulatszám (Erős mód): 0 - 1500 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (Normál mód): 0 - 1200 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (Puha 2 mód): 0 - 900 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (Puha 1 mód): 0 - 600 ford./perc
Ütésszám (Erős mód): 0 - 2900 ütés/perc
Ütésszám (Normál mód): 0 - 2300 ütés/perc
Ütésszám (Puha 2 mód): 0 - 1800 ütés/perc
Ütésszám (Puha 1 mód): 0 - 1200 ütés/perc
Teljes hossz: 221 mm
Tömeg: 3.7 kg
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.