HiKoki WR36DF-W2Z MULTI VOLT akkus ütvecsavarozó (akku és töltő nélkül, Hitbox kofferben)
36 V, 1900 Nm, 3/4" befogás
Egységár (darab):
Cikkszám:
WR36DF-W2Z
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus ütvecsavarozók
Leírás
  • Erőteljes meghúzási nyomaték és kimagasló lágy nyomaték.
  • IP56 por- és vízállóság.
  • Ergonomikus, puha markolat.
  • Beépített LED lámpa.
  • Kompatibilis a HiKoki Multi Volt akkumulátorokkal.
  • Akkumulátor és töltő nélküli változat!
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 36 V
Üresjárati fordulatszám: 0 - 1500 ford./perc
Ütésszám: 0 - 2600 ütés/perc
Meghúzási nyomaték: 1900 Nm
Max. nyomaték: 2400 Nm
Befogás (négyszög): 19 mm (3/4")
Max. csavarméret: M12 - M36
Max. csavarméret (nagy nyomatékú csavar): M10 - M27
Motor: szénkefementes
Teljes hossz: 221 mm
Gép tömege: 3,9 kg
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra, 36V 4.0Ah -ról 18V 8.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.